4 kaseta dhe 1 dorz(gjystik).

Shitet nga: albinot 10 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Viti
Jan kaseta teper te mira apo lojna qe ja vlej te luhen dorza esht e re kasetat jan 4:futbolli,banjokazoie,robot edhe me waverace futbolli edhe banjokazoie jan lojra teper te mira prandaj edhe qmimi esht ma i lart.flm per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim