Invertar per pl2 , komplet ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Ilir 07 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Viti
3 copa playstation (2) shiten invertar ne gjendje te rregullt shiten komplet , vin me qip dhe me memory card , me Pess 2015 lojra , ka edhe lojra tjera ne qip , muni mem kontaktu eddhe nviber +377 45 246 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim