PS2

Shitet nga: Ardi Ismajli 28 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Viti
Shitet PS2+Cd per futboll dhe vetëm me nje(1) kontroller
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim