Paisjet e lokalit SONY 2010

Shitet nga: Gramoz 05 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Viti
Të gjitha paisjet e lojerave kompjuterike, të lokalit SONY-2010 në Viti, jan në shitje.
Ulëset për lojë 2 copa (50 euro) TV - Sony Gravia 32 inch 180 euro plus mbajtësja në muri 20 euro, së bashku me pjesën mbajtëse në muri (200 euro)
Playstation 3 me dy dorëza dhe i programuar me Hard Disk, me lojëra të gatëshme. (200 euro)
Playstation 2 me dy dorëza dhe i kompletuar me USB dhe Memory Card (50 euro)
Për të interesuarit na kontaktoni në këto numra të telefonit:
+37745508872
+37744448150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim