Play station 2

Shitet nga: Florian 05 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Viti
play station 2 osht ne gjendje shum te mire posedon:
qanten e play station
memory card 8 GB
2 doreza
shum e shum cd origjinale si:
GTA san andreas
Fifa Street 2
Pro Evolution Soccer (PES) 2014 DHE 2015
Need For Speed

shum e shum cd te tjera argetuese
ju lutem shitet urgjent
kontaktoni ne numrin +38649110583
mundeni te kontaktoni permes whatsapp dhe viber
qmimi 75
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim