Play station 2 ne gjendje teper te mire

Shitet nga: Florian 06 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Viti
shes play station 2 i ardhur nga zvicrra eshte shum e ruajtur eshte e perdorur vetem 2 muaj
posedon memory card 8 GB qanten e play station original
posedon edhe qip pranon cd fallc dhe cd origjinal
posedon CD si : The Great Escape , Grand Theft Auto (GTA) San Andreas (GTA posedon harten)
Cars-Race OInternational League Soccer (kjo loje eshte vetem me shtete dhe lojtar jan si Psh:ne barcelon eshte guardiola ETJ)
Legends Of Wrestling
Pro Evolution Soccer (PES) 2014
Fifa Street 2
Need For Speed Hot Pursuit
Dragon Ball Z (jan 3 CD) - 1)budokai - 2)budokai tenkaichi - 3)budokai tenkaichi 3
mund te kontaktoni ne numrin +386 49 110 583 ne viber dhe whatsapp
VEREJTJE
me falni qe nuk kam qitur foto por nuk po mi pranon mi shti fotot ne merrjep.com ju lutem kontaktoni ne viber ose whatsapp dhe do tiu dergoj fotot dhe nese nuk keni whatsapp ose viber me dergoni mesazh por ju lutem mos me telefononi FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim