PlayStation 2

Shitet nga: Diart 11 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
Loja esht ne rregull ska as ni problem sapo ka ardhur nga gjermania edhe esht e re se kam pordor as ni here ka edhe disa diska siq I sheni ne foto po vin edhe 2 dorza pra loja esht shum e mir dhe ne rregull boj edhe ndrrime me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim