Playstation 2 me usb 4loje dhe memory card

Shitet nga: Liridon Syla 09 Tet 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
eshte ne gjendje trregullt krejt , me 2joystick , e kam ba me usb(4loje siq pe shihni ne foto)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim