Playstation 3 ose ndrrim me iphone 5

Shitet nga: ardi 20 Jan 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Viti
shes playstation 3 pa asnje defekt po asht me 3 doreza ka 12 lojra te regjistrura dhe 9 lojra me cd origjinale me vler 20$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim