Playstation ps

Shitet nga: Hasan 02 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes gjith paisjet e ps me tv dhe ulse ne Viti
Lokali gjindet perball gjykates ne Viti
Na kontaktoni e numrin e dhen ose permes viberit po
Ne te njejtin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim