Playstatsion 3

Shitet nga: ardi 23 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Viti
shes playstation pa asnje defekt por mund te ndrohet me nje iphone 5 s ose iphone 5 dhe 30 ero ka 3 doreza 10 cd me qmim nga 20 eroo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim