Shitet ps3

Shitet nga: Ps3 21 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Viti
Shitet Playstation 3, funksionon mir pa asnji defekt me 2 joystick dhe disa lojra te ndryshme ne CD.
Per me shum kontaktoni ne nr 044 727 182 apo ne viber +377 44 727 182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim