Të gjitha paisjet e lojerave kompjuterike

Shitet nga: Gramoz Halili 27 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Të gjitha paisjet e lojerave kompjuterike, të lokalit SONY-2010 ne Viti, jan në shitje.

Të interesuarit mund të kontaktojn në nr +37745508872 me rrespekt Gramoz S. Halili

Çmimi i paisjeve:
6 copa (Komplet)
TV SONY (Gravia) 32 Inxh - 220 euro së bashku me mbajtësen e TV në muri
PlayStation2 i kompletum me usp dhe memory card dhe dy doreza - 60 euro
Uleset dy copa (2) - 60 euro

Mund të shiten dhe veqëmas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim