shes ose ndrroj Ps 3 me Iphone 5 s ose 5 me 35$

Shitet nga: Ardi 17 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
shes ose ndrroj ps3 me qmim te arsyshem
ne gjendje te rregull ka 10 lojra me Cd dhe 12 lojra te regjistruara Pa asnje defekt dhe ka 3 doreza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim