Muzik komplet perforcus,boks,radio,kablla

Shitet nga: Enis 06 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   250 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten komplet boksi 1200wat,perforcusi 640wat, dhe kabllat shiten komplet kurse veq e veq qmimi ndryshon.VREJTJE?????Radia u shit flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim