Pajaqall dhe bufer

Shitet nga: Fazli 04 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes buferin dhe pajaqallen pajaqalla o pa perdor 1600watt buferi o pak i perdort siq po shifet ne foto osht shum i mir qmimin 180€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim