Projektor

Shitet nga: arktim 10 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
projektor nga gjemania esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim