Radi sony mp3 original

Shitet nga: beli 21 Qer 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes ket radi mp3 ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim