Radio me cd e ardhur nga austria ganc e re

Shitet nga: beli 20 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes ket radi me cd siq pe shini foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim