Radio për vetur

Shitet nga: Kushtrim 01 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio eshte e posa ardhur nga Zvicra ,eshte DVD,MP3 CD ,AUX,RADIO, Eshtë në gjendje shum te mir, shitet urgjent. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim