Zmadhus blaupunkt dhe buferi

Shitet nga: blaupunkt 10 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet pojaqalla blaupunkt original 375 wat she buferi 100 wat dupllo magnet buferi bon per ship the per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim