paisje zerimi oer studio

Shitet nga: lavdrim 26 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
PAISJE PER STUDIO
Mikrofon original siq shihet ne Foto
piano-sint oxygen 8
Rrites zerimi-mikset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim