perforcus

Shitet nga: alban 21 Gsh 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Perforcuf per muzik. Dy bufera pajoqalla 1600 v e kompletume asht per MA shum 045-927-482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim