zmadhus per vetur

Shitet nga: ilir 17 Sht 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Per me shum info kontakto ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim