Shes sintin ne gjendje te rregullt

Shitet nga: gramos 08 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Shes sintin me marrveshje.Sinti esht ne gjendje shum te rregullt,esht i pershtatshem per qdo mosh.Ka 128 ritma dhe 128 njgyra te ndryshme!!
Esht shum pak i perdorur kushdo qe esht i interesuar le te therret ne numrin qe esht i shenuar.
Falemnderit per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim