Monitor dhe shtepiz HP

Shitet nga: Qlirm Bajrami 04 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Monitori : HP model L1950g , 19-inch LCD color monitor.
Shtepiza : HP Compaq dc7100 2GB RAM, 160GB HDD.
Po ashtu posedon tastier , maus te gjithat .
Per me shume informata kontaktoni ne numrin : 045-805-534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim