Pjes per Kompjuter

Shitet nga: Shkelxen 12 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shiten kto pjes te kompjuterit te perdorura:si dy kamera njera kamer ka qmimin 6 euro ndersa tjetra ka qmimin 3 euro 3 tastira te perdorura te gjitha tastierat kan qmimin e njejt nga 2.50 euro 1 par ndegjuse qmimi 9 euro 2 shtepiza per pjes qmimi 20 euro per cop 1 ram 512MB qmimi 10 euro te gjitha pajisjet punoj shume mir dhe nuk kan asnje defekt nese eshte ndokush i interesuar per te gjitha bejm zbritje te mdha ne secilen pajisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim