Ram memorie ddr 2 2gb 10 euro

Shitet nga: Ardit 05 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
2gb pc 6400 per desktop dhe llaptop
Qmimi vetem 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim