Ram memorie ddr2 2gb,1gb,dd3 2gb dhe proces core..

Shitet nga: arditi 17 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Viti
rama ddr 2 1gb pc 5300 mhz vetem= 2.5 euro
procesor core 2duo
E8400/ 6m cache 3.00 ghz 133 mhz core 2 duo _= 10 euro

E8400/6m cache 2.83 ghz 133 mhz core 2 duo = 7 euro

E7300/ 4M CACHE 2.66 GHZ CORE 2 DUO = 5 EURO

kuptohet qmimi i shumices pres blers serioz klm
ram ddr2 2gb 10 cop
ram ddr3 2 cop nga 2gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim