Shiteenn Kompjuteret UURGJEENNNNTTTT

Shitet nga: Korab 05 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitten PCT komplet .. dmth Shtepiza, Monitori, Tastiera dhe Mausi.
Booj ndrrim dhe me ndoonje Skuter ose Aparat Professionaal .
Performancat e PC've gjinden n'foto .
Prees Bleeres Seeriioozz ..
Mund t'lajmroheni n'kete numer t'telefonit 049 480 651 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim