pllaka ame per llaptop dell

Shitet nga: ardite 25 Tet 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
per6400 dell d630,d820,d830 dhe e6400
te githa keto pllaka jane ne gjendje te rregult
vrejtje pllakat nuk jane te reja asjan nuk jan te riparuara siq po ndodh me disa por keto jan
te qmontuara nga llaptopet qe kan qen ne gjendje funksionale dhe per shkake te transportit me te leht nga shtetet e perendimit jan qmontuar .
qmimi eshte i volitshem,i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim