SD Card 128 gb original e re pa perdor

Shitet nga: SD 22 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Shes SD Card me adapter dhe usb reader e re me garancion ,qmimi per cop 38 euro
Qmimi me shumic 30 euro.
Ne dispozicion i kam 5 copa.
Per kontakt 045991993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim