LENOVO THINKSTATION D10

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P ``FURSINE-KOSOVA 30 Dhj 12:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
shitet Lenovo d10

2 CPU FIZIKISHT ME 2.5 GHZ Quad Core 16 MB cache
Ram memory 16 GB

Verejtje , jo shume shpesh por nganjher shkymet dhe sillen veq flutrat. nuk e dim problemin por disa thojn eshte furnizuesi disa thojn njera prej memorjeve ka problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim