Shitet Aparati Profesional urgentisht

Shitet nga: shaban 12 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Fotoaparate
vetem per bleresit serjoz ne kete ofert do te jen edhe disa gjana gratis ....
Aparati eshte Nikon D60 shum pak I perdorun I blere ne USA ku ju jap te gjitha pjeset shtes qe vijn vetem me kete ofert psh : 2 objective ,Lens wide angle ,mjetet profesjonale per pastrimin e aparatit,mbushesi me rrym si dhe extra mbushesi per kerr , 3-4 bateri extra , digitroni , qanta ,dvd me instruksione si duhet perdor aparatin ,nje usb flesh free, sd carta memorja 8 apo 16 giga nuk jam I sigurt se qfare e ka , tripod , filterat me ngjyra ,si dhe gratis me kete ofert vie edhe aparati digjital canon power shot te cilit I mungon adapteri po free eshte mundeni me gjet ne pazar te kerreve .
per kontakt preferoj VIBERIN OSE WHATSUP
Qmimi eshte I pa negociueshem dhe I fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim