Shes Sonyn Urgjent

Shitet nga: Brenda 09 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Shes sony 3 ne gjendje te rregullt , nuk posedon cd dhe eshte vetem me nje dorz,

Nr edhe ne viber +37744370460
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim