Shesim ulëse dhe TV

Shitet nga: Gramoz Halili 22 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Shesim ulëse dhe TV

Ulëset për lojë 25 euro copa
TV - Sony Gravia 32 inch 180 euro, plus mbajtësja në muri 15 euro, së bashku me pjesën mbajtëse e TV në muri

Për të interesuarit mund kontaktoni në këto numra të telefonit:
+37745508872
+37744448150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim