LG TV 42" (107Cm) Ful lHD

Shitet nga: lulzim 10 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
LG 42LE5510LCD

LG TV i ardhur nga CH

42" (107Cm) Full HD Pixel 2073600

Dynamic Contrast 5000000 : 1

4 x HDMI 2 x Av 2 x USB

MP3 Wma MPEG4 MKV JEPG

etj etj shiko ne foto me detalisht

NUK BEJM NDERRIME!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim