Shitet TV

Shitet nga: Fatos 13 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: LG
Shes tv LG ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim