Shes televizorin

Shitet nga: Lavdim 15 Gsh 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte shume pak i perdorur, marka e tij eshtr SONY.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim