Shes televizorin

Shitet nga: Lavdim 19 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte ne gjendje te rregullt, marka SONY dhe eshte shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim