TV - LG.QMIMI I VOLITSHEM. BOJ NDRRIM ME TELEFON..

Shitet nga: labinot 31 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV TE FIRMES LG TV ESHT I RUJTUN SHUM POR KA PAK PROBLEM ME NGJYRA NORMAL ME PAK PUN RREGULLOHET.ESHT I ARDHUR NGA ZVICRRA....BOJM NDRRIM ME NAJ TELEFON APO NAJSEN TJETER...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim