TV Samsung 50inch (127) nga Zvicrra

Shitet nga: Nderimi 19 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv asht i ardhur prej ch dhe shum pak i perdorun asni shenje seka si iri asht dhe punon super asht 127
Asht 600htz full HD
Ultra HD-Auflösung
Nr viberit 0041762121491.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim