TV VD TECH 22

Shitet nga: .. 25 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv vd tech i sapo ardhur nga zvicrra dhe eshte 2 muj i perdorur.
Tv ika 22 inch dhe me opsionet:DC IN,USB,VGA,PC AUDIO, SCART,HEAD PHONES,TV,CL SHOT. Posedon kabllen per mbushje dhe digitronin.Boj ndrrim me Iphone 5 ose Samsung Galaxy S4.Per me pare ne dore boj pak zbritje per ndrrim jo.Pres bleres serioz...mund te thirrni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim