Televizior

Shitet nga: xxxx 04 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet telivizori me komod shum te mir qmim i volitshem sepse dyjat tv NEO firma
nr.+377-45-886-055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim