Televizor LG Ultra HD 4K 43inch

Shitet nga: xxx 02 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori esht i ri qe 1 muj i perdort esht shum i mir LG Ultra HD 4K smart me wi-fi etj krejt i ka digitronin e ka me webs.. dmth. munesh me perdor si maus,, GARANCION ka 5 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim