Televizor me perfoqsus

Shitet nga: MUHARREM 31 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor marka scharp edhe me porfoqsus sharp per marketa mi lidh kamerat me ta 4 copa asht i perdort po ne gjendje te rregull asht ne zviverr po e bajm transportin edhe ne kosov po asht pa kameraa ju mir pret muharremi mundeni edhe ne viber mu kuntaktu
prodhimi i ni koferit per bajtjen e dukumenteve te sigurta me ni allarm shum prefosional asht aktivizohet me doren e juaj edhe mmundeni te hezni me ta normal lirshuma qmimi i tian asht 1500ero me trivjet garanzi pas 2 viteve pahet servisi i tina per me ja ndrru batarijat edhe me kuntrollu meni qmim te volitshum asht servisimi i tina deri 150ero me pun me matrial ju faleminderit per mir kuptim nga muharremi tel +41762217071 mundeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim