Televizor

Shitet nga: arton 07 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv ash shum i mir qmimi 30 eu por mashum info 044953865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim