Televizor LG Ultra HD 4K 43inch smart

Shitet nga: xxx 08 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori esht i ri qe 1 muj i perdort esht shum i mir LG Ultra HD 4K smart me wi-fi etj krejt i ka esht edhe ne gjuhen shqipe, digitronin e ka me webs.. dmth. munesh me perdor si maus,, GARANCION ka 5 vjet , me anten te thjesht toksore i rrok mbi 15 programa e ka sistemin ekstra per ket ,, arsyja pse e shes esht se me vjen edhe nje tjetr prej jashtit e spom duhen dy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim