Televizor SONY

Shitet nga: xxx 26 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori e ka ni defekt te vogl qe mjeshtri mka than 10 euro kushton me ndreq ,esht i madh dhe shum fotografin e mir e ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim