Televizor shum i mir

Shitet nga: bajrush frangu 04 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori shitet shum volitshem esht shum i mir ne pordorim etj mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 045-886-055
ose viber +377-45-886-055.🖥🖥👌👍🏻👍🏻
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim